Опорний КЗ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ГІМНАЗІЯ ім. ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.А. НАЙДЬОНОВА"

Батькам майбутніх першокласників!  

Розпочався  прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік.

Шановні учні та їх батьки!!!

Під час карантину вчителі-предметники уже працюють з вами дистанційно. Частина вчителів (англійської, німецької, української мов та початкових класів) скористалися Google Classroom для створення класів он-лайн та сервісу Quik – Free Video Editor for fotos, clips…для створення відео та слайд-шоу. Інші вчителі  створили групи в месенджері "Viber" для кожного класу, в яких вчителі надсилають повідомлення з завданнями та гіперпосилання на онлайн-уроки, відео, руханки, тести, навчальні онлайн-квести, навчальні фільми, цікаві та корисні матеріали. 

Рекомендації психолога

Банер.jpg

Педогагічний колектив та учні школи дякують громадській організації «Справжні дії» за спонсорську допомогу (надання механічного вимірювача артеріального тиску)

Вітаємо Вас на сайті нашої школи!

Приємної подорожі!

            Наша школа - це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами кожного і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода.

             Кожен педагог школи   постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.

            Успіхи наших випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи.

Контактний телефон:

(06132)21620

Наша адреса:

72002, Запорізька обл. смт Михайлівка.

вул. Шкільна буд. 143 А

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now