Опорний КЗ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ГІМНАЗІЯ ім. ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.А. НАЙДЬОНОВА"

Батькам майбутніх першокласників!  

Розпочався  прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік.

Шановні учні та їх батьки!!!

Під час карантину вчителі-предметники уже працюють з вами дистанційно. Частина вчителів (англійської, німецької, української мов та початкових класів) скористалися Google Classroom для створення класів он-лайн та сервісу Quik – Free Video Editor for fotos, clips…для створення відео та слайд-шоу. Інші вчителі  створили групи в месенджері "Viber" для кожного класу, в яких вчителі надсилають повідомлення з завданнями та гіперпосилання на онлайн-уроки, відео, руханки, тести, навчальні онлайн-квести, навчальні фільми, цікаві та корисні матеріали. 

Рекомендації психолога

Банер.jpg
22 KMU_covid19_metrolight_1
22 KMU_covid19_metrolight_1

press to zoom
26 KMU_covid19_metrolight_5
26 KMU_covid19_metrolight_5

press to zoom
25 KMU_covid19_metrolight_4
25 KMU_covid19_metrolight_4

press to zoom
1/6

Педогагічний колектив та учні школи дякують громадській організації «Справжні дії» за спонсорську допомогу (надання механічного вимірювача артеріального тиску)

Вітаємо Вас на сайті нашої школи!

Приємної подорожі!

            Наша школа - це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами кожного і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода.

             Кожен педагог школи   постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.

            Успіхи наших випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи.

Цікаві сторінки сайту

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду директора Опорного комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня  школа І – Ш ст. – гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області
Читати>>